Tänud koostöö eest Tööstuse tänava kooli loo jäädvustamisel

Rakvere linna I algkool (RM F 1306:1); Virumaa Muuseumid SA; RMF1306

Rakvere linna I algkool (RM F 1306:1)

Suur tänu kõigile neile kümnetele vilistlasele, kes aitasid oma mälestuste ja fotodega Rakvere Tööstuse tn koolist laiema ülevaate. Kogutud materjal, sealhulgas ka kooli varasemad kroonikad, on aluseks kooli kohta trükise koostamiseks.

Kahjuks ei saanud kooli vilistlased kokku tulla kooli juures koroona tõttu  juba teist aastat, seetõttu on jäänud materjali täpsustamine ka poolikuks ja trükise valmimine venib .

Loodame ikka , et kokkusaamine kooli juures saab  tulevikus toimuma ja me saame teiega vesteldes täiendavat infot. Praegu toimub kogutud materjali valik raamatu jaoks.

Oleme saanud peaaegu kõikide klasside lõpupildid. Tänu paarile vilistlasele olema saanud ka 1.klassi fotosid (1957, 1966).

Palun vaadake veel üle, ehk on teilgi midagi lisada kogumiku jaoks. Samuti huvitab, millal hakati pildistama ka peale lõpuklassi ja teisi klasse, võimalusel saata esimese klassi fotosid.

Samuti ootame lugusid teie õpetajatest. Aidata saavad ka noored, kes lindistaksid, filmiksid või kirjutaksid üles oma vanavanemate lood Tööstuse tn koolist.

Materjalid esitada e-posti teel marge@viruinstituut.ee või tuua  Rakvere Eragümnaasiumi (Tööstuse tn 12) kantseleisse.