Virtuaalkonverentsi Alexander von der Pahlen 200 ettekandeid on võimalik järele vaadata

28. oktoobril toimunud rahvusvahelise konverentsi “Alexander von der Pahlen 200” ettekandeid on võimalik järele vaadata alates 30. oktoobrist

Konverentsil kõneles läbi videosilla Florian von der Pahlen perepärimusest, Alexander von der Pahlenist ja Palmse mõisast. Von der Pahlenitest ja nende uuest taluarhitektuurist kõneles Heiki Pärdi, Tõnu Meidla von der Pahlenidest ja geoloogiast, Viljar Vissel Palmse mõisa Baltisaksa kultuuriloo keskusest, Grete Ots ja Jaak Rand Palmse mõisa kaardi konserveerimisest ja digiteerimisest ja Uno Trumm sellest, kust mõis raha sai?

Konverentsi ettekanded olid eesti ning saksa keeles ja sünkroontõlkega. Otseülekanne konverentsist anti edasi kahel kanalil Eestis ja Saksamaal asuvate vaatajate jaoks.

Lingid järelvaatamiseks on leitavad Virumaa Muuseumide kodulehelt www.svm.ee ja Palmse mõisa kodulehelt www.palmse.ee [1] alates 30. oktoobrist. Konverentsi saab järele vaadata kahe nädala jooksul, tasu on 20 € ning maksta saab Eestis pangalingiga ja Saksamaal krediitkaardiga.

Lähem info:
Uno Trumm
+37253414433
uno@svm.ee